در دنياى امروزى اولين برنده و قهرمان كسى است كه ايجاد نياز ميكند و خودش سازنده تغيير است.

پيروزى از آن كسى هست كه براى رسيدن به هدفي كه عاشقانه دوستش دارد، هوشمندانه تلاش كند.

مثل عاشقى كه معشوقش خواب را از چشماش ميگيره ، هدفى را انتخاب كنيد كه خواب را از چشماتون بگيره تا بهش برسيد.

من ترجیح میدم همیشه برای خودم ثابت کنم میشه ، تا اینکه مثل خیلی ها بخواهم به دیگران ثابت کنم نمیشه .

وجود ما در زندگى و كسب وكار ، همچون حضور ما به عنوان يك بازيكن در تيم فوتبال است. كسانى در اين مسابقه برنده هستند ، كه بلد باشند چطور كار تيمى انجام بدن تا همه اعضاى تيم باهم برنده بشن.

ما بايد ياد بگيريم چگونه خلق كنيم ، نه اينكه دستاوردهاى ديگران را خرج كنيم.

اكثريت افراد خواسته هاى زيادى دارند. اما براى رسيدن به خواسته هاشون هيچ تلاشى نمى كنند. درست مانند شخصى كه سوار ماشين شده و ميخواد حركت كنه ، پاى خودشو روى پدال گاز ماشين گذاشته اما در كنار اون ترمز هم گرفته و حركتى نميكنه. نتيجه: براى رسيدن به خواسته هاى خودتون ، اقدام كنيد و از موانع عبور كنيد.

به ديگران چيزى را هديه بدهيد كه دوست دارند هديه بگيرند ، نه آن چيزى را كه دوست داريد هديه بگيريد. براى برقرارى ارتباط موثر با مشتريان خود در كسب وكار تان ، از اين اصل استفاده كنيد ، تا نسبت به ساير رقبا وجه تمايز داشته باشيد و بتوانيد قلب آن ها را لمس كرده و به مشتريان وفادار تبديلشان كنيد. همچنين از اين اصل در زندگى هم مى توانيد استفاده كنيد تا بتوانيد بهترين ارتباطات را داشته باشيد.

افرادی در دنیا به موفقیت میرسند که از مسیری که افراد موفق طی کرده اند ، الگو برداری میکنند نه کپی برداری و با خلاقیت خودشان آن ها هم به موفقیت میرسند.